Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

16.10.2023 Temporary

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi i istniejącymi klientami,
  • umawianie spotkań sprzedażowych, współpraca z działem handlowym
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów za pomocą Internetu, Cold Calling,
  • wsparcie przedstawicieli handlowych w procesie przygotowywania ofert handlowych
  • tworzenie bazy potencjalnych klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji do przetargów,
  • wsparcie przedstawicieli handlowych w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy
  • raportowanie swojej pracy w CRM,

Oczekiwania:

  • znajomość programów z pakietu MS Office
  • samodzielność i efektywna organizacja własnej pracy
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowej oraz rozpoznawania potrzeb klienta przy użyciu kanałów zdalnych (telefon, email, komunikatory internetowe)
  • umiejętność pozyskiwania danych z przeglądarek internetowych
  • komunikatywność i zdolności umożliwiające efektywną pracę w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sprzedaży zdalnej oraz w kontaktach z klientami

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym motywujący system premiowy i prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szeroki pakiet socjalny